Komisje Rady

I.Komisja Rozwoju Gospodarczego

 

  1. Jan Bielawa – Członek Komisji
  2. Paweł Bednarski – Członek Komisji
  3. Wit Błasiak – Członek Komisji
  4. Robert Gradziński  - Członek Komisji
  5. Marek Grzyb  - Członek Komisji
  6. Łukasz Kędziora - Członek Komisji
  7. Radosław Krakowiak - Członek Komisji
  8. Dariusz Małecki - Członek Komisji
  9. Małgorzata Mianowana - Członek Komisji
  10. Edyta Rębiś - Członek Komisji
  11. Wojciech Siwek - Członek Komisji
  12. Andrzej Stępień - Członek Komisji
  13. Piotr Śliwiński - Członek Komisji
  14. Katarzyna Tenderowicz - Członek Komisji
 

Opublikowane przez: Wojciech Próchnicki | Data wprowadzenia: 2010-12-03 11:21:13 | Data modyfikacji: 2018-11-26 14:07:37.
II. Komisja Społeczna

 

  1. Jan Bielawa – Członek Komisji
  2. Paweł Bednarski – Członek Komisji
  3. Marek Grzyb - Członek Komisji
  4. Radosław Krakowiak - Członek Komisji
  5. Jakub Kruszyna - Członek Komisji
  6. Małgorzata Mianowana - Członek Komisji
  7. Edyta Rębiś - Członek Komisji
  8. Śliwiński Piotr - Członek Komisji
  9. Katarzyna Tenderowicz - Członek Komisji
 

Opublikowane przez: Wojciech Próchnicki | Data wprowadzenia: 2010-12-03 11:23:36 | Data modyfikacji: 2018-11-26 14:10:35.
III. Komisja Rewizyjna

 

 

  1. Paweł Bednarski – Członek Komisji
  2. Robert Gradziński - Członek Komisji
  3. Łukasz Kędziora - Członek Komisji
  4. Wojciech Siwek - Członek Komisji
  5. Katarzyna Tenderowicz - Członek Komisji
 

Opublikowane przez: Wojciech Próchnicki | Data wprowadzenia: 2010-12-03 11:24:12 | Data modyfikacji: 2018-11-26 14:12:06.
IV.Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

 

  1. Jan Bielawa – Członek Komisji
  2. Wit Błasiak – Członek Komisji
  3. Wojciech Siwek - Członek Komisji
  4. Piotr Śliwiński - Członek Komisji
  5. Katarzyna Tenderowicz - Członek Komisji
 

Opublikowane przez: Wojciech Próchnicki | Data wprowadzenia: 2018-11-26 14:16:17 | Data modyfikacji: 2018-11-26 14:12:06.
Data wprowadzenia: 2018-11-26 14:16:17
Opublikowane przez: Wojciech Próchnicki