L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Nabór pracowników8136
2Przetargi5244
3Uchwały Rady5059
4Informacje bieżące5043
5Dane4701
6Zarządzenia Burmistrza4057
7Urząd Miasta i Gminy3940
8Oświadczenia majątkowe3929
9Budżet3561
10Podatki i opłaty na 2018 rok3528
11Skrzynka Podawcza3413
12Sołectwa3300
13Miasto i Gmina3294
14Rada3293
15Jednostki organizacyjne3255
16Wzory dokumentów do pobrania2999
17Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej 2991
18Komisje Rady2800
19Burmistrz2780
20Statut Gminy2713
21Sprawozdawczość2683
22STRATEGIA ROZWOJU GMINY ZAWICHOST NA LATA 2012-2020 2638
23Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zawichost2556
24Informacje nieudostęp.2531
25Instrukcja obsługi2503
26Rewitalizacja2500
27Program usuwania wyrobów zawierających azbest 2389
28Archiwum Wybory2366
29Redakcja Biuletynu2363
30Wyszukiwarka2330
31Dziennik Ustaw2294
32Kontole zewnętrzne2248
33ARCHIWUM 2 (do 03.2007)2232
34Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej2159
35Za 2016 rok2113
36Wybory samorządowe 20142071
37Załatwianie spraw2071
38Za 2013 rok2034
39Za 2012 rok2012
40Za 2014 rok1991
41Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych1936
42Radni1929
43Za 2015 rok1922
44Uchwały 20161911
45Zestawienia1905
46za 2011 rok1880
47Oświadczenia majątkowe -korekty 1868
48GMINNY PROGRAM PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE ORAZ OCHRONY OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2017- 20231830
49Pracownicy Urzędu Miasta1829
50Regulamin1662
51Nabór na ławników sądowych1639
52Urząd Stanu Cywilnego1625
53Ewidencje i rejestry1593
54Oświadczenia majątkowe za 2014r.1585
55Za 2017 rok1564
56Uchwały 20141562
57Plan Gospodatki Niskoemisyjnej - projekt1562
58Archiwum Nabór pracowników1552
59Uchwały 20151550
60Oświadczenia majątkowe na koniec kadencji 20141531
61Jednostki Organizacyjne 1523
62Sprawozdania z wykonania budżetu 1516
63Obowiązujące na rok 2015 1513
64Uchwały 2008r.1506
65Uchwały 20131504
66Uchwały 20171492
67Uchwały 20121467
68Uchwały 20111429
69Referendum 20151413
70Uchwały 20091408
71Uchwały 20101387
72Obowiązujące na rok 2013 1364
73Oświadczenia majątkowe za 2010r1359
74Referat finansowy1354
75Obowiązujące na rok 20121322
76Stanowisko d/s inwestycji, gospodarki nieruchomościami i zagospodarowania przestrzennego1306
77Obowiązujące na rok 20101297
78Dostęp dla osób niepełnosprawnych1294
79Wybory uzupełniające do Senatu1294
8020091286
81Obowiązujące na rok 20111279
82na 20111267
83Oświadczenia majątkowe za 2015r.1263
84Sesja 27/12/20121254
85za 2010 rok1247
86Sesja 30/03/20111242
87Oświadczenia majątkowe za 2011r1240
88Za 20141239
89Oświadczenia majątkowe za 2012r.1233
90Lokalny Program Rewitalizacji - projekt1220
91Sesja 29/03/20121215
92Sesja 27/10/20101213
93Oświadczenia majątkowe na początek kadencji 20151210
94Sesja 29/12/20111207
95Sesja 21/09/20121207
96Oświadczenia majątkowe za 2010r.- 1207
97za 2010 rok -budżetowe1203
98Oświadczenia majątkowe za 2008r.1197
99Sesja 27/03/20081197
100Sesja 27/06/20121194
101na 2012 rok1192
102Za 20161188
103Sesja 31/01/20111186
104Archiwum1184
105Oświadczenia majątkowe za 2014r.1182
106Sesja 21/05/20121181
107Sesja 28/02/20081181
108Sesja 16/02/20121180
109Sesja 27/08/20091157
110Sesja 29/10/20091157
111Sesja 18/05/20111152
112Sesja 28/12/20091144
113Oświadczenia majątkowe za 2015r.1143
114Sesja 27/04/20091142
1151141
116Sesja 29/12/20101141
117Sesja 11/03/20091141
118Sesja 30/10/20081139
119Sesja 27/11/20091139
120Sesja 30/11/20111138
12120111137
122Sesja 14/05/20091137
123Oświadczenia majątkowe za 2010r.- 1131
124Stanowisko d/s rolnictwa i ochrony środowiska1131
125Za 20151127
126Sesja 28/06/20111126
127Oświadczenia majątkowe za 2011r.1126
128Sesja 30/03/20161120
129Sesja 08/11/20121119
130Sesja 25/02/20131117
131Oświadczenia majątkowe za 2011r1117
132Oświadczenia majątkowe za 2010r.- początek kadencji1104
133Oświadczenie majątkowe na koniec kadencji 20101103
134Sesja 28/11/20121102
135Sesja 22/09/20091100
13620121097
137Sesja 15/03/20161096
138Sesja 27/07/20121093
139Sesja 04/06/20091090
140Oświadczenia majątkowe za 2013r.1089
141Oświadczenia majątkowe za 2012r.1089
142Oświadczenia majątkowe za 2013r.1087
143Sesja 18/03/20141085
144Oświadczenia majątkowe za 2015r.1085
145Sesja 26/11/20081085
146Stanowisko d/s wojskowych, obrony cywilnej i działalności gospodarczej1084
147Sesja 28/09/20111084
148Oświadczenia majątkowe za 2014r.1079
149Sesja 12/06/20131078
150Sesja 06/12/20101072
151Oświadczenia majątkowe za 2009r.1070
152Sesja 29/05/20141069
153Oświadczenia majątkowe za 2008r1068
154Oświadczenia majątkowe za 2009r.1067
155Sesja 28/08/20141067
156Sesja 28/08/20081061
157Sesja 19/04/20101061
158Sesja 29/11/20101057
159Sesja 17/07/20111056
160Sesja 27/03/20091056
161Oświadczenia majątkowe za 2013r.1055
162Sesja 29/12/2015 1054
163Sesja 29/06/20101053
164Oświadczenia majątkowe za 2016r.1050
165Sesja 28/04/20081050
166Sesja 21/02/20111049
167Sesja 10/11/20101049
168Oświadczenie majątkowe na początek kadencji 20141048
169Sesja 22/09/20141048
170Sesja 03/11/20141047
171Sesja 12/12/20141046
172Sesja 30/03/20101043
173Sesja 28/01/20101043
174Sesja 01/12/20141043
175Sesja 11/06/20081041
176Oświadczenie majątkowe na koniec kadencji 20141035
177Sesja 27/11/2015 1033
178Oświadczenia majątkowe za 2012r.1028
179Sesja 28/05/20151021
180Sesja 17/08/20101021
181Sesja 25/09/2015 1020
182Sesja 29/04/20101020
183Sesja 31/08/20101019
184Sesja 30/12/20141019
185Sesja 23/01/20091018
186Sesja 24/02/20151009
187Sesja 22/08/20161009
188Sesja 25/09/20131006
189Za 20111004
190Sesja 26/02/20101001
191Sesja 18/06/20141000
192Sesja 29/11/2013998
193Wykaz jednostek organizacyjnych 998
194Sesja 26/03/2015998
195Sesja 09/10/2008995
196Oświadczenia majątkowe za 2008r.993
197Sesja 15/09/2016993
198Sesja 25/04/2016985
199Sesja 27/12/2013985
200 Sesja 28/02/2011983
201Sesja 13/07/2016982
202Sesja 25/06/2015 982
203Sesja 24/07/2015 982
204Sesja 21/09/2010981
205Sesja 28/12/2016975
206Sesja 25/03/2013972
207Sesja 29/07/2013966
208Sesja 11/05/2016964
209Sesja 29/06/2016958
210Za 2018 rok952
211Sesja 09/06/2016951
212Sesja 28/10/2011949
213Oświadczenia majątkowe za 2009r.940
214Obowiązujące na rok 2016930
215Za 2009909
216Sesja 29/11/2016907
217Obowiązujące na rok 2014 865
218Sesja 07/11/2016860
219Sesja 03/02/2017850
220Za 2017847
221Mienie gromadzkie797
222Sesja 23/02/2017784
223Oświadczenia majątkowe za 2016r.768
224Sesja 15/03/2017750
225Oświadczenia majątkowe za 2016r.744
226Petycje736
227Sesja 09/06/2017709
228Sesja 29/11/2017702
229Uchwały 2018698
230Sesja 09/05/2017639
231 Sesja 28/12/2017626
232Ogłoszenie o konkursie na dyrektora szkoły610
233Sesja 22/08/2017583
234Sesja 29/09/2017545
235Sesja 26/10/2017529
236Sesja 19/10/2017489
237Plan postępowań o udzielenie zamówień 2018 r.465
238Sesja 26/02/2018403
239Sesja 12/01/2018382
240Sesja 27/03/2018373
241Oświadczenia majątkowe za 2017r.349
242Sesja 26/01/2018335
243Oświadczenia majątkowe za 2017r.318
244Oświadczenia majątkowe za 2017r.244
245 Sesja 10/05/2018203
246Za 2018 rok192
247Oświadczenia majątkowe za 2018 r. koniec kadencji189
248Sesja 10/08/2018168
249Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)149
250Sesja 26/06/2018143
251Sesja 07/09/2018115
252Rejestr działalności regulowanej115
253Sesja 05/10/201861
254Decyzje środowiskowe59
255KOŁO ŁOWIECKIE53
256ANALIZA STANU GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI NA TERENIE GMINY ZAWICHOST ZA ROK 201751